top of page
216B77C4-CEF7-41A2-9867-462F84BAC5D6.PNG

Joanna Kołaczkowska, aktorka

Karolina Ośka

Laboratorium Szczęścia odkryłam przypadkiem, szczęśliwym przypadkiem. Bo dzięki Andrzejowi Stasiakowi czuję, rozumiem i rozwijam swoją praktykę medytacji. A medytacja daje mi spokój, radość, zdrowie. Szkoda mi tylko, że nie

poznałam Andrzeja wcześniej. Że tez musiałam czekać na odpowiedniego nauczyciela tyle lat!

Polecam gorąco odosobnienie, odbywające się regularnie, które było dla mnie jednym z ważniejszych życiowych wydarzeń. Niesamowite, że tyle dobra mamy pod ręką.

ok-1.png

Andrzej Jankowski

Praktykuje medytację buddyjską od 13 lat. Uważam, ze kurs Andrzeja jest w pewnych kategoriach najlepszym, na jakim byłem.

Kurs jest bardzo dobrze zorganizowany, a format codziennych spotkań przez kilka tygodni pozwala wejść w praktykę w sposób zbliżony do realnych warunków, co sprzyja nauce medytacji.

Program kurs jest dobrze wyważony pomiędzy kluczowymi teoretycznymi zagadnieniami a praktyka. Wielokrotnie bytem pod wrażeniem głębokiego zrozumienia Andrzeja i poznawałem nowe elementy, mimo że znam dobrze podstawy filozofii buddyjskiej.

Andrzej jest dobrym nauczycielem, prowadzi zajęcia w sposób partnerski. Każda sesja medytacji kończy się omówienie praktyki osobno dla każdego uczestnika, co powoduje ze kurs staje się osobistym, głębokim, procesem. Poza kursem Andrzej dostarcza też innych możliwości rozwoju, takich jak odosobnienia czy sesje indywidualne.

Kurs Andrzeja polecam wszystkim, którzy albo są zmęczeni odbijaniem się od różnych teorii czy technik, albo szukają po prostu konkretnej, kompletnej  metody, z która można zostać na dużej.

343383322_738112828017691_7195283599848582936_n.jpg

Joanna Konieczko

Jakiś czas temu zainteresowałam się medytacją jako narzędziem, które pozwoliłoby mi zredukować stres i lepiej poznać siebie. Próbowałam różnych medytacji prowadzonych, efektem tego było chwilowe obniżenie napięcia, ale większych zmian nie zauważyłam.

 

W końcu trafiłam na wykłady Andrzeja w internecie, zainteresowało mnie jego spojrzenie na medytację, zapisałam się na kurs i to była świetna decyzja. W ciągu 4 tygodni zajęć przerobiliśmy sporo potrzebnej wiedzy, była też codzienna wspólna medytacja i omawianie doświadczeń.

Wszystko to spowodowało, że moja praktyka znalazła się na innym poziomie, miałam już dużo więcej wiedzy, zrozumienia i chęci do codziennej medytacji i praktyki uważnosci. Ważne jest też to, że po skończeniu kursu Andrzej przez cały czas jest dostępny i może służyć swoją wiedzą i radą.

 

Z czasem ścieżka medytacji staje się swego rodzaju kompasem i to jest ogromna wartość.

Jestem wdzięczna Andrzejowi, że niestrudzenie dzieli się z nami swoim doświadczeniem.

IMG_1650.jpeg

Sebstian Dereń

Witajcie, chciałbym wyrazić opinie na temat kursu medytacji. Na początku miałem obawy, że to nie dla mnie i że nic nie osiągnę, bo przez ostatni rok tak było, zanim trafiłem do Andrzeja.

 

Po odbytym kursie miesięcznym plus miesiąc doszkalający zmieniło się wszystko na plus. Odnalazłem piękny i głęboki wgląd w siebie. Zauważyłem rzeczy nad, którymi trzeba pracować, dojrzałem emocje , których nie umiałem rozpoznać, a to jest dopiero początek mojej drogi. Przełamałem swoje słabości.

 

Zapisałem się na kurs i w 100% tego nie żałuje. A największym plusem jest to, że zyskałem wspaniałego nauczyciela, który będzie prowadził mnie przez dalszą drogę.

 

Pozdrawiam Sebastian 

20230331_131044_edited.jpg

Zanim trafiłam na kurs do Laboratorium Szczęścia, zupełnie inaczej postrzegałam narzędzie jakim jest medytacja. Miałam dużo naleciałości z przeróżnych warsztatów, szkółek duchowych i ciągłe poczucie – „To nie do końca tak. To nie wszystko. Czegoś tu brakuje".

Do Andrzeja trafiłam – jak to się mówi – przypadkiem i jego nauki okazały się dokładnie tym czego szukałam.

Na kursie medytacji Metta-Panna całe moje postrzeganie się zmieniło.

Nauczyłam się obserwować mechanizmy, które dzieją się w moim umyśle. Zaczęłam je dostrzegać i rozumieć. Dostałam konkretne wskazówki dostosowane do tego, co pojawiało się w trakcie mojej praktyki. Dopiero teraz wiem, co tak naprawdę znaczy medytować.

Andrzej jako nauczyciel każdemu daje przestrzeń na własne doświadczanie. Podchodzi indywidualnie, niczego nie narzuca, nie ocenia, co daje ogromny komfort nauki i pełną swobodę poznawania. Z jego prowadzeniem każdy może zrozumieć na czym polega medytacja i rozwinąć swoją praktykę, wprowadzić ją na dużo głębszy, zaawansowany poziom. W bardzo jasny i zrozumiały sposób przekazuje wiedzę i wspiera na każdym etapie drogi.

bottom of page